Çocuk Kitapları

Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar Pdf indir

Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 232 sayfadan oluşan Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar kitabını 9786056708336 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar pdf oku indir.

Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar pdf indir

Eğlenerek öğrenme için en uygun araç olan eğitsel oyunlar ile bireyler problem çözme becerisi kazanır. Oyunlarda karşılaşılan karmaşık durumlarla kritik düşünme becerileri edinir. Strateji geliştirmeyi, yardımlaşmayı, doğru iletişim kurmayı ve hedefe ulaşmanın bunun yanında serbest zamanlarını etkili bir biçimde geçirmeyi öğrenir.
Okul öncesi zamanda ve ilkokulda eğitsel oyunlar kitabı 0-9 yaş aralığındaki çocukların gelişim özellikleri ve bu dönemler için uygun oyuncaklar ile eğitsel oyunları içermektedir. İlkokul ve beden eğitimi öğretmenleri ile öğretmen adaylarının yalnızca bu yaş kategorisinde derlenen oyunlardan rahatlıkla yararlanabilmeleri için özenle hazırlanmıştır.
Kitap, Eğitim fakültesi ile beden eğitimi spor yüksekokullarının ve spor bilimleri fakülte bölümlerinin bunun yanında okul öncesi ve ilkokul öğretmenlerinin faydalanabileceği bir kaynaktır.

Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar kitap özeti

Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar pdf oku

Okul Öncesi ve İlkokul’da Eğitsel Oyunlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu