Çocuk Kitapları

Ökkeş Otoparkta Pdf indir

Ökkeş Otoparkta pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Ökkeş Otoparkta kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Muzaffer İzgü tarafından kaleme alınan Ökkeş Otoparkta isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ökkeş Otoparkta kitabını 9789754760583 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ökkeş Otoparkta pdf oku indir.

Ökkeş Otoparkta pdf indir

Muzaffer İzgü, bir çocuk edebiyatı ustası olarak öykülerinin merkezine çocuğu koyar. Öykülerinin hemen hemen hepsinde çocuk ve hemen yanı başında oyun kavramı birlikte yer alır. Oyun, İzgü’nün eserlerinde çocuktan ayrılmayan bir bütündür.
İşte bu çocuklardan bir diğeride Ökkeş’tir. Hepinizin bildiği, tanıdığı Ökkeş…
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde
çocuklara verdiği mesajları hep hikâyenin içine gömmüştür. Bundan dolayı çocuk okurlar bir tarafa, yetişkin okuyucuyu dahi sıkmadığı gibi, kişiliğin cazibesi ve anlatının içten dilinden kaynaklanan bir okuma isteği yaratır.
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde, okurlarına safi bir mizah sunar. Bu haliyle çocuklar için harika bir eğitsel eser olurken, yetişkinler için de mühim göndermeler içeren bir hiciv olarak keyifli bir okuma sağlamayı başarır.
 
Ökkeş, babasıyla birlikte çalışmak için yollara düştü yine… Bu hikâyede Ökkeş’in en iyi arkadaşı Hasan’ı da unutmamak gerek tabii… Arkadaşlık… Ne güzel şey, değil mi?..

Ökkeş Otoparkta kitap özeti

Ökkeş Otoparkta pdf oku

Ökkeş Otoparkta Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu