Çocuk Kitapları

Ökkeş Kapıcı Pdf indir

Ökkeş Kapıcı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Ökkeş Kapıcı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Muzaffer İzgü tarafından kaleme alınan Ökkeş Kapıcı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ökkeş Kapıcı kitabını numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ökkeş Kapıcı pdf oku indir.

Ökkeş Kapıcı pdf indir

Muzaffer İzgü, bir çocuk edebiyatı ustası olarak öykülerinin merkezine çocuğu koyar. Öykülerinin hemen hemen hepsinde çocuk ve hemen yanı başında oyun kavramı birlikte yer alır. Oyun, İzgü’nün eserlerinde çocuktan ayrılmayan bir bütündür.
İşte bu çocuklardan bir diğeride Ökkeş’tir. Hepinizin bildiği, tanıdığı Ökkeş…
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde
çocuklara verdiği mesajları hep hikâyenin içine gömmüştür. Bundan dolayı çocuk okurlar bir tarafa, yetişkin okuyucuyu dahi sıkmadığı gibi, kişiliğin cazibesi ve anlatının içten dilinden kaynaklanan bir okuma isteği yaratır.
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde, okurlarına safi bir mizah sunar. Bu haliyle çocuklar için harika bir eğitsel eser olurken, yetişkinler için de mühim göndermeler içeren bir hiciv olarak keyifli bir okuma sağlamayı başarır.
 
Ökkeş, burası İstanbul… Hani taşı toprağı altın olan şehir var ya, işte o İstanbul… Bu kocaman şehirde Ökkeş’e arkadaşlık yapmaya ne dersiniz?

Ökkeş Kapıcı kitap özeti

Ökkeş Kapıcı pdf oku

Ökkeş Kapıcı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu