Çocuk Kitapları

Ökkeş Dolmuşçu Pdf indir

Ökkeş Dolmuşçu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Ökkeş Dolmuşçu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Muzaffer İzgü tarafından kaleme alınan Ökkeş Dolmuşçu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ökkeş Dolmuşçu kitabını 9789754760606 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ökkeş Dolmuşçu pdf oku indir.

Ökkeş Dolmuşçu pdf indir

Muzaffer İzgü, bir çocuk edebiyatı ustası olarak öykülerinin merkezine çocuğu koyar. Öykülerinin hemen hemen hepsinde çocuk ve hemen yanı başında oyun kavramı birlikte yer alır. Oyun, İzgü’nün eserlerinde çocuktan ayrılmayan bir bütündür.
İşte bu çocuklardan bir diğeride Ökkeş’tir. Hepinizin bildiği, tanıdığı Ökkeş…
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde
çocuklara verdiği mesajları hep hikâyenin içine gömmüştür. Bundan dolayı çocuk okurlar bir tarafa, yetişkin okuyucuyu dahi sıkmadığı gibi, kişiliğin cazibesi ve anlatının içten dilinden kaynaklanan bir okuma isteği yaratır.
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde, okurlarına safi bir mizah sunar. Bu haliyle çocuklar için harika bir eğitsel eser olurken, yetişkinler için de mühim göndermeler içeren bir hiciv olarak keyifli bir okuma sağlamayı başarır.
 
Ökkeş, Hilmi’nin yanında işe başlıyor… Ya Hasan? O ne yapacak? Tabii Miyeser’i de unutmayalım. O artık bir öğrenci… Çok heyecanlı olmalı… Sizce de öyle midir?

Ökkeş Dolmuşçu kitap özeti

Ökkeş Dolmuşçu pdf oku

Ökkeş Dolmuşçu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu