Çocuk Kitapları

Ökkeş Denizde Pdf indir

Ökkeş Denizde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Ökkeş Denizde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Muzaffer İzgü tarafından kaleme alınan Ökkeş Denizde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ökkeş Denizde kitabını 9789754760613 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ökkeş Denizde pdf oku indir.

Ökkeş Denizde pdf indir

Muzaffer İzgü, bir çocuk edebiyatı ustası olarak öykülerinin merkezine çocuğu koyar. Öykülerinin hemen hemen hepsinde çocuk ve hemen yanı başında oyun kavramı birlikte yer alır. Oyun, İzgü’nün eserlerinde çocuktan ayrılmayan bir bütündür.
İşte bu çocuklardan bir diğeride Ökkeş’tir. Hepinizin bildiği, tanıdığı Ökkeş…
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde
çocuklara verdiği mesajları hep hikâyenin içine gömmüştür. Bundan dolayı çocuk okurlar bir tarafa, yetişkin okuyucuyu dahi sıkmadığı gibi, kişiliğin cazibesi ve anlatının içten dilinden kaynaklanan bir okuma isteği yaratır.
Muzaffer İzgü, Ökkeş Serisi’nde, okurlarına safi bir mizah sunar. Bu haliyle çocuklar için harika bir eğitsel eser olurken, yetişkinler için de mühim göndermeler içeren bir hiciv olarak keyifli bir okuma sağlamayı başarır.
 
Ökkeş ve Hasan için denize gitmek bu kadar zor olmamalıydı… Belki de yardıma ihtiyaçları mevcuttur. Onlara yardım etmek istemez misiniz?

Ökkeş Denizde kitap özeti

Ökkeş Denizde pdf oku

Ökkeş Denizde Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu