Çocuk Kitapları

Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan Pdf indir

Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan kitabını 9786052792780 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Özel öğrenme kuvvetliğü olan Anıl video çekmeyi çok seviyor ve büyüdüğü zaman başarılı bir yönetmen olmak istiyor. Bir gün serviste uyuyakalıp yolunu kaybedince garip bir olaya tanık oluyor ve çektiği video aracılığıyla çok mühim bir işi başarıyor.

Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan kitap özeti

Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan pdf oku

Öğrenmem Hakkında Her Şey – Yerimde Olsan Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu