Çocuk Kitapları

O Ağustos Günü Pdf indir

O Ağustos Günü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750737381 sayfadan oluşan O Ağustos Günü kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Rindert Kromhout tarafından kaleme alınan O Ağustos Günü isimli kitap 17.04.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. O Ağustos Günü kitabını Lale Şimşek Çalışkan numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. O Ağustos Günü pdf oku indir.

O Ağustos Günü pdf indir

On dört yaşındaki Enrico, yaz tatili boyunca her sabah vadide yaşayan büyükbabası Luigi’nin ziyaretine gider. Artık iyice yaşlanan büyükbabasına koyunları otlatırken yardımcı olmaktadır ve öte yandan da eskiz defterine çizimler yapar. Enrico ufaklüğünden beri çizer olmanın, Güzel Sanatlar Akademisi’ne giderek dünyayı keşfetmenin hayalini kurmaktadır.
Zeytin ağaçlarıyla çevrili, aydınlık ve neşeli köylerinde, her şey her zaman nasılsa öyledir.
O ağustos gününe dek her gün…
Yazar Rindert Kromhout ve çizer Annemarie van Haeringen, ufak bir İtalyan köyünde yaşanan yıkıcı depremi anlatırken, yaşamın ne kadar öngörülmez ve üzücü olabileceğine odaklanmak yerine, hayatta kalmak ve yaşamak için sevgiye ve hikâyelere duyduğumuz ihtiyacın önemini vurguluyor.
 
O Ağustos Günü, kısa ama çok katmanlı, yürekleri ısıtan bir öykü.

O Ağustos Günü kitap özeti

O Ağustos Günü pdf oku

O Ağustos Günü Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu