Çocuk Kitapları

Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan Pdf indir

Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan kitabını 9786052792735 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Yiğit ve Timuçin’in babaannesi kendisinin Marstrık adlı bir gezegenden geldiğine ve orada bir çiftlik dolusu kazla yaşadığına inanmaktadır. Bunun yanı sıra her şeyi yanlış anlayan ve torunlarını sürekli olarak karıştıran Cevriye ninenin zor bir yaşamı mevcuttur. Bir gün ortadan kaybolan Cevriye nineyi bulmak için Yiğit ve Timuçin enteresan bir yönteme başvururlar.

Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan kitap özeti

Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan pdf oku

Ninem Bir Uzaylı – Yerimde Olsan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu