Çocuk Kitapları

Nestorha Pdf indir

Nestorha pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Nestorha kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zeynep Ünsal tarafından kaleme alınan Nestorha isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19 cm ebatındadır. Nestorha kitabını 9786257360722 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nestorha pdf oku indir.

Nestorha pdf indir

Sakin bir göl kasabasında yaşayan beş arkadaş, köpeklerinin kaybolması üzerine yasaklı Kara Orman’a girip onu aramaya karar verdiler. Efsanelere ve olağanüstü hikâyelere konu olan bu gizemli orman, kahramanlarımızı büyülü bir maceranın tam ortasına çekmek üzereydi.
 
Ellerine geçen enteresan bir kitap ve anahtar, uçsuz bucaksız görünen bir ağaç kovuğu, ormanın derinliklerinden git gide ulaşan ürkütücü bir ses… Misu, Arly, Dion, Penn ve Runa rastlantı sonucu kendilerini büyülü bir diyarda, tanınmış Nestorha’da bulduklarında başlarına geleceklerden tamamen habersizdi. Nestorha’yı tehlikeden kurtarmak ve eve güvenle dönebilmek için Nestorha halkı ve koruyucularıyla birlikte çetin bir mücadele vermeleri gerekecekti…

Nestorha kitap özeti

Nestorha pdf oku

Nestorha Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu