Çocuk Kitapları

Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 Pdf indir

Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 472 sayfadan oluşan Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rick Riordan tarafından kaleme alınan Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 kitabını 9786050904000 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 pdf oku indir.

Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 pdf indir

Denizler tanrısı Poseidon’un oğlu Percy Jackson, uzun bir uykudan uyanıyor ve aniden kendini yılan saçlı iki kadınla yüz yüze buluyor. Sorun şu ki, bu yaratıklar ölmek bilmiyor.
Lakin bu, Percy’nin poblemleri arasında belki de en önemsizi. Çünkü Percy gizemli bir yaşlı kadın tarafından bir kampa götürülüyor. Melezlerle dolu bir kampa. Percy’nin yaşamında ilk defa gördüğü bir kampa. Ne yazık ki Percy geçmişinden yalnızca tek bir kişiyi hatırlıyor: Annabeth.
Kesin olan bir şey var ki, Percy’nin daha yapacak çok işi var. İki yeni melez arkadaşı Hazel ve Frank’le birlikte, bugünedek hiç görmediği kadar ağır bir görevle yüz yüze:
Yediler Kehaneti.
Bu yolda başarısız olurlarsa zarar görecek olan tek şey kamp değil ne yazık ki. Tehlikede olan, Percy’nin eski yaşamı,tüm sevdikleri, tanrılar ve tabi ki ki tüm dünya…

Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 kitap özeti

Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 pdf oku

Neptün’ün Oğlu – Olimpos Kahramanları 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu