Çocuk Kitapları

Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 Pdf indir

Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786054435708 sayfadan oluşan Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Sabine Bohlmann tarafından kaleme alınan Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 isimli kitap 07.01.2013 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 kitabını Deniz Tuna Dalyancı numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 pdf oku indir.

Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 pdf indir

Çalısüpürgesi, yüzen eviyle birlikte, bir aşağı bir yukarı, nehir boyunca yol alır. Anlayışlı tavuğu Çilli ile dünya çapında gülümsemeyi becerebilen tek keçi olan Vanilveya bu yolculukta ona eşlik eder ve hep birlikte, her kitapta yeni maceralara doğru yelken açarlar.

Çalısüpürgesi, Pikdori Nehri’nin kıyısında, iki iyi arkadaş olan Stella ve Luna ile karşı karşıya geldi. Kızlar ne yapacaklarını bilemez hâldeydi; çünkü Luna’nın ailesi Avustralya’ya göç edecekti. Sanki çok gerekliymiş gibi! Peki, aradaki büyük mesafeye rağmen bu iki kız hâlâ birbirlerinin en yakın dostu olabilecekler miydi? Aslını söylemek gerekirse Çalısüpürgesi’nin yönünden bakılınca durum gayet açıktı: Stella ve Luna, Ruh Kardeşi olmak zorundaydı! Onları fakat bu bağ kurtarabilirdi. Ama bunun gerçekleşmesi için üstesinden gelmeleri gereken sınavlar onları bekliyordu!

Kardeşlik, dostluk, sevgi ve dayanışma üzerine, sımsıcak bir hikâye…

Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 kitap özeti

Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 pdf oku

Nehir Böcüğü / Çalısüpürgesi -1 Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu