Çocuk Kitapları

Neden Kanım Akar? / Neden Serisi Pdf indir

Neden Kanım Akar? / Neden Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Neden Kanım Akar? / Neden Serisi kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Kirsten Holmes tarafından kaleme alınan Neden Kanım Akar? / Neden Serisi isimli kitap 9786050660852 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Neden Kanım Akar? / Neden Serisi kitabını 05.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Neden Kanım Akar? / Neden Serisi pdf oku indir.

Neden Kanım Akar? / Neden Serisi pdf indir

Sabri Ülker Vakfı Yayınları tarafından bir araya getirilen Neden Kanım Akar? – Neden Serisi, çocukları okul öncesi eğitime alıştırmak, öğrenim ve motor becerilerini geliştirmek için yayımlanmıştır. Çocukların merak ettiği bir çok soruya yanıt veren Neden Serisi kitapları, eğitici olmasının bunun yanında hareketli tasarımı aracılığıyla çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırıyor.
 
Derin sıyrıldığında yahut kesildiğinde gördüğün kırmızı şeyler kandır. Kan çok mühimdir ve derinin altında kalması gerekir?
Kan nedir ve ne işe yarar? Kanında ne var? Dolaşım sistemi nasıl çalışır? Kalp kaç bölümden meydana gelir? Bütün soruların cevabını bu kitapta bulabilirsiniz.
Şaşırtıcı bilgilerle dolu bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de bilgi dağarcığınızı geliştireceksiniz.

Neden Kanım Akar? / Neden Serisi kitap özeti

Neden Kanım Akar? / Neden Serisi pdf oku

Neden Kanım Akar? / Neden Serisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu