Çocuk Kitapları

National Geographic Kids -Pandalar Pdf indir

National Geographic Kids -Pandalar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan National Geographic Kids -Pandalar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anne Schiller tarafından kaleme alınan National Geographic Kids -Pandalar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 23 cm ebatındadır. National Geographic Kids -Pandalar kitabını 9786053338864 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. National Geographic Kids -Pandalar pdf oku indir.

National Geographic Kids -Pandalar pdf indir

National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik olarak bu kitapta bir araya geldi. 14 kitaptan oluşan, 2. düzey okuma kitaplarından birisi olan Pandalar, görsel ağırlığı aracılığıyla çocukların husustan kopmamalarını sağlar ve yeni sözcüklerin anlamlarını açıklayarak onları tek başlarına okumaya teşvik eder.

Seviye 2; Tek başına okuyabilen çocuklar içindir. Seviye 2 kitapları, uzun cümlelere ve yeni sözcüklere hazır olan çocuklar için müthişdir. Yeni sözcüklerin tanımları sayfalarda verilmiştir.

National Geographic Kids -Pandalar kitap özeti

National Geographic Kids -Pandalar pdf oku

National Geographic Kids -Pandalar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu