Çocuk Kitapları

National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar Pdf indir

National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Melissa Stewart tarafından kaleme alınan National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 23 cm ebatındadır. National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar kitabını 9786053338703 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar pdf oku indir.

National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar pdf indir

National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik olarak bu kitapta bir araya geldi. 14 kitaptan oluşan, 2. düzey okuma kitaplarından birisi olan Ölümcül Yırtıcılar, görsel ağırlığı aracılığıyla çocukların husustan kopmamalarını sağlar ve yeni sözcüklerin anlamlarını açıklayarak onları tek başlarına okumaya teşvik eder.

Seviye 2; Tek başına okuyabilen çocuklar içindir. Seviye 2 kitapları, uzun cümlelere ve yeni sözcüklere hazır olan çocuklar için müthişdir. Yeni sözcüklerin tanımları sayfalarda verilmiştir.

National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar kitap özeti

National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar pdf oku

National Geographic Kids -Ölümcül Yırtıcılar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu