Çocuk Kitapları

National Geographic Kids -Bulutlar Pdf indir

National Geographic Kids -Bulutlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan National Geographic Kids -Bulutlar kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Marfe Ferguson Delano tarafından kaleme alınan National Geographic Kids -Bulutlar isimli kitap 9786053332886 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. National Geographic Kids -Bulutlar kitabını 18.09.2015 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. National Geographic Kids -Bulutlar pdf oku indir.

National Geographic Kids -Bulutlar pdf indir

National Geographic Kids’den okul öncesi için yeni bir seri: Dünyamızı Keşfedin. Bu yeni seri ile çocuklarınız çevrelerindeki dünyayı keşfederken merak ettikleri birden fazla soruya yanıt bulacaklar. National Geographic’in harika görselleri ve uzmanlığı ile hazırlanmış olan bu seri çocukların yaşlarına uygun bir dilde yazıldı.

Bulut nedir? Buz kristalleri soğuk mudur? Uçakların arkalarında bıraktıkları iz bulut mudur? Çocuklarınızın gökyüzüne bakışını tamamen değiştirecek bu kitapta farklı bulut çeşitlerinden yağmura kadar birden fazla konu ele alınıyor.

 

National Geographic Kids -Bulutlar kitap özeti

National Geographic Kids -Bulutlar pdf oku

National Geographic Kids -Bulutlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu