Çocuk Kitapları

Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri Pdf indir

Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Koray Avcı Çakman tarafından kaleme alınan Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri isimli kitap 9786050947106 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri kitabını 08.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri pdf oku indir.

Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri pdf indir

Çağdaş çocuk edebiyatımızın ödüllü yazarı Koray Avcı Çakman Gel Zaman Git Zaman serisiyle çocukları zamanda yolculuk yapmaya, tarihsel kişilikleri ve düşüncesilerini gündelik yaşamın içinde tanımaya ve anlamaveyavet ediyor.
 
Mahalleye yeni taşınan Mucit Muzo tam bir bilmece! Herkes onun nasıl biri olduğunu düşünüyor ama bir türlü onunla iletişim kuramıyor.
 
Mahalle sakinlerinin bildiği tek bir şey var: Mucit Muzo enteresan icatlar yapıyor! Mahallenin meraklı çocuğu Timur sırrı çözmeye karar verince Mucit Muzo’nun icatlarından biriyle tanışıyor. Bu icat aracılığıyla Timur zamanda sürpriz bir yolculuğa çıkacak ve Nasrettin Hoca ile tanışacak!

Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri kitap özeti

Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri pdf oku

Nasrettin Hoca’nın Sürpriz Misafiri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu