Pdf Kitap

Namazın Sırları ve Fazileti Pdf indir

Namazın Sırları ve Fazileti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Namazın Sırları ve Fazileti kitabı 344 olarak çıkarılmıştır. İmam Gazali tarafından kaleme alınan Namazın Sırları ve Fazileti isimli kitap 9786055457761 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Namazın Sırları ve Fazileti kitabını 02.06.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Namazın Sırları ve Fazileti pdf oku indir.

Namazın Sırları ve Fazileti pdf indir

Allah (c.c) kudsi hadiste şöyle buyurmuştur.

“Var mı dua eden, duasını kabul buyurayım? Var mı benden bağışlanmasını isteyen, affedeyim?”

O, Allah ki, kullarının durum ve halleri her ne biçimde olursa olsun, ister tenhalarda olsun, ister topluluklar arasında bulunsunlar, namazları sebebiyle dua ve niyazlarını kabul edendir. Kullarına bu ruhsatı ve fırsatı veren O’dur.

Namaz, dinin temeli ve direğidir. Aynı zamanda yakinin de (kesin inancın) bağlantısı ve ipidir. Allah’a her türlü yakınlığın başında namaz yer alır. Çünkü namaz bütün taatlerin ve ibadetlerin odak noktasıdır.

Biz bu eserde, namazın zahiri (görünür) amelleriyle, batıni (gizli) sırlarını, özellikle en mühim olanlarını anlatmakla yetindik. Namaz ibadetinin huşu’nu, ihlası ve niyeti içeren gizil ve ince manalarının, inceliklerinin ve hakikatinin üzerinde durup açmaya çalışdık.

Namazın Sırları ve Fazileti kitap özeti

Namazın Sırları ve Fazileti pdf oku

Namazın Sırları ve Fazileti Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu