Çocuk Kitapları

Namaza İlk Adım / Sesli Kitap Pdf indir

Namaza İlk Adım / Sesli Kitap pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Kitap Kağıdı sayfadan oluşan Namaza İlk Adım / Sesli Kitap kitabı 13.5 x 21 cm olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Namaza İlk Adım / Sesli Kitap isimli kitap Karton Kapak dilinde ve ebatındadır. Namaza İlk Adım / Sesli Kitap kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Namaza İlk Adım / Sesli Kitap pdf oku indir.

Namaza İlk Adım / Sesli Kitap pdf indir

NAMAZLA SICAK BİR DOSTLUĞUN BAŞLANGICI
Çocukların dini bilgileri ve özellikle de namaz kılmayı erken yaşlarda öğrenmeleri, ahlaki ve karakter gelişimleri üzerinde olumlu etkiler bırakacaktır.
‘Namaza İlk Adım’ kitabını hazırlarken, namazla ilk tanışmayı olabilecek olduğu kadar sıcak ve sempatik bir hale getirmeye çalıştık. Direk bilgi aktarmak yerine meraklandırma ve araştırmaya sevk edecek bir yöntem izledik Eminiz ki, bu kitap aracılığıyla çocuklarınız, namazla alakalı temel bilgileri ve surelerin doğru okunuşlarını öğrenecekler. Ve yine eminiz ki, çocuklarınız, bu kitabı, merakla ve hiç sıkılmadan defalarca okuyacaklar.

Namaza İlk Adım / Sesli Kitap kitap özeti

Namaza İlk Adım / Sesli Kitap pdf oku

Namaza İlk Adım / Sesli Kitap Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu