Çocuk Kitapları

Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları Pdf indir

Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları Kitabı 64 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Eylül 2018 nolu ISBN numarasına sahip Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları kitabının yazarı Gillian CrossMutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Mutluluk Şarkısına kulak verin!

Mert, okuldan dostlarıyla kurduğu müzik grubunu çok sevmektedir. En büyük eğlenceleri ise her cumartesi günü yaptıkları müzik çalışmalarıdır. Ta ki Mertin ufak kız kardeşi Ada dünyaya gözlerini açane dek… Ada, hiç dinmeyen ağlamasıyla evi birbirine katıp dururken, Mertin müzik grubunda çatışmalar boy göstermeye başlamıştır… Müziğin birleştirici gücü, tüm bu sıkıntıların üstesinden gelinmesini sağlayabilecek midir?

Gillian Crossun yazıp, Marta Kissinin resimlediği Mutluluk Şarkısı, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma kuvvetliğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonundaki yerini alıyor!

Kelimelerle savaşan çocuklar, kendilerini müziğin büyülü kollarına bırakıp neşeli bir mutluluk şarkısı mırıldanırken, okuma sevgisi kazanıyor!

Etiketler: Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları Pdf oku , Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları pdf indir yandex, Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları pdf oku özet, Mutluluk Şarkısı Sen de Oku Gillian Cross Tudem Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu