Pdf Kitap

Mutluluk Kürleri Pdf indir

Mutluluk Kürleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 312 sayfadan oluşan Mutluluk Kürleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Ümit Aktaş tarafından kaleme alınan Mutluluk Kürleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15.5 x 23 cm ebatındadır. Mutluluk Kürleri kitabını 9786059841658 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mutluluk Kürleri pdf oku indir.

Mutluluk Kürleri pdf indir

Mutluluk sağlıkla, sağlık mutlulukla olabilecekdür. Bağışıklık sisteminin dengeli ve kuvvetli çalışmasının ilk şartı yaşam sevincidir. Doğru beslenme ve bitkisel kürlerin gücüyle yaşamdan keyif alabilirsiniz.
Bu kitap modern yaşamın en mühim poblemlerina, bilimsel araştırmalarla ispatlanmış gerçeklerin ışığında bakıyor. Katkı maddeleriyle dolu işlenmiş gıdalarla gelen depresyon, stres, hâlsizlik, fazla kilolar ve uyku problemi, vücudunuzun imdat sinyalleridir. Bu poblemleri ilaçlar çözmez, aksine daha da kötüleştirir. 
Şifa gıdanızdadır.
Mutluluk Kürleri’ni yeni başlangıçlara vesile olması için yazdım. Kitaptaki 21 günlük beslenme modelini uyguladığınızda…
Kendinizi hiç olmadığınız kadar enerjik ve dinç hissedeceksiniz!
Fazla kilolarınızı vereceksiniz. Hem de hiç aç kalmadan!
Uykunuz düzene girecek!
Depresyondan kurtulmaya başlayacaksınız!
Hayata pozitif bakacaksınız!
Ve kendinizi hiç olmadığınız kadar mutlu hissedeceksiniz!
 
En mühimsi, Mutluluk Kürleri’ni okuduğunuzda,
 
şifanın fıtratı ile oynanmamış gerçek gıdada olduğunu anlayacaksınız. Hipokrat’ın binlerce yıl önce dile getirdiği gibi:
“Besininiz ilacınız, ilacınız besininiz olsun.”
Dr. Ümit Aktaş
 

Mutluluk Kürleri kitap özeti

Mutluluk Kürleri pdf oku

Mutluluk Kürleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu