Çocuk Kitapları

Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Oscar Wilde tarafından kaleme alınan Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabını 9786052491225 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku indir.

Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir

Büyük bir şehrin ortasında, parktaki ağaçlardan daha yüksek bir sütun üzerinde Mutlu Prens in heykeli bütün ihtişamıyla beliriyordu; kentin neresinden bakılırsa görebilmek olabilecekdü.
Şehrin sakinleri bu heykeli çok beğeniyor ve bunun eşsiz bir yapıt olduğunu düşünüp onunla gurur duyuyorlardı. Şehre gelen yabancıların yaptığı ilk iş bu heykeli görmekti. Herkes onu büyük bir hayranlıkla izliyordu.
Mutlu Prensin her tarafı ince altın yapraklarla donatılmıştı. Güneşin altında ışıl ışıl bir görüntüsü vardı. Göz bebeklerinin yernde yakutlar parlıyordu.
Heykel ile ilgili herkes farklı övgilerde yer alıyordu. Sanatçı yanın göstermek isteyen bir belediye meclisi üyesi, heykeli övmek için:
Bu, bir rüzgar gülünden bile daha güzel, dedi.
Bu kelimeleriyle çok ileri gittiğini düşünerek etrafındakilere şöyle dedi:
-Güzel, ama rüzgar gülü kadar faydalı değil.

Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitap özeti

Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku

Mutlu Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu