Çocuk Kitapları

Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler Pdf indir

Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19.5 x 27.5 cm ebatındadır. Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler kitabını 9786057162946 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler pdf oku indir.

Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler pdf indir

Sevgili aileler ve eğitimciler,
 
Çocuklarımızın bilişsel, dil ve motor becerilerini geliştirmek maksadıyla ince ince düşünerek tasarladığımız etkinlik kitaplarımız, doğa dostu olma özelliğiyle de kendini hepimize sevdirdi.
 
Kitaplarımızdaki etkinlikler, çocukların yaratıcı düşünme ve algoritmik düşünme üst düzey becerilerini; eşleştirme, karşı karşıya geldirma, parça-bütün ilişkisi kurma, örüntü oluşturma, konum algısı, sayı bilgisi, ölçme, basit matematiksel işlem yapma  gibi bilişsel becerilerini; görsel materyal okuma, dinlediği basit ve karmaşık yönergeleri anlama, sözcük dağarcığı artırma, okuma ve yazı farkındalığı gibi dil becerilerini geliştirmektedir. Etkinlikler çocuklarımızın ince motor becerilerini geliştirecektir.
 

Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler kitap özeti

Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler pdf oku

Mutlu Oyuncak Dükkanı Zeka Ve Beceri Geliştiren Eğlenceli Etkinlikler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu