Pdf Kitap

Mutlu Aile Çöplüğü Pdf indir

Mutlu Aile Çöplüğü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mutlu Aile Çöplüğü kitabı 175 olarak çıkarılmıştır. Emine Sezer tarafından kaleme alınan Mutlu Aile Çöplüğü isimli kitap 9786257494199 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mutlu Aile Çöplüğü kitabını 04.07.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mutlu Aile Çöplüğü pdf oku indir.

Mutlu Aile Çöplüğü pdf indir

“Algının, durumların, bireylerin ötesinde olup biten, zamana silinmeyen harflerle yazılmış, değişmeyen, biricik şey gerçek. Ne kadar eğip bükseniz, hangi açıdan baksanız, ne kadar ayak direseniz değişmeyecek. Kim geri alabilmiş ki olup biteni? Kim yeniden yazabilmiş yaşanmış olanı? Kim değiştirebilmiş orada yıkılmaz bir kale gibi duran gerçek dediğimiz acımasızlığı?

Şebnem ve Orhan’ın iki başlı bir canavara dönüşen yaşamı, uzun seneler öncesinde üç birinin yaşadığı bir gecenin bıraktığı izlerle şekillenmiş, onları paramparça eden sona taşımıştır. İki ayrı bakış, iki ayrı dil, iki ayrı öfke birikmiştir seneler içinde. Dışardan görünenle içerde olup bitenin zıtlığıdır onları bu son geceye taşıyan. Derine gömülen, saklanan, yanlış anlaşılan, utanç verici olanın patlayan bir çöp poşeti gibi ortalığa saçılıvermesi. Herkes haklı, herkes haksız, herkes kendine yeni ve yalnız bir dil yaratmış, herkes kendi endişesıyla zehirlenmiş.

Mutlu Aile Çöplüğü, uzun senelera yayılan bir ilişkiyi, iki tarafın gözünden aktarırken, yaşamın yalnızca umduğumuz ve yaşadığımız şey olmanın ötesinde, bir başkasına ve onların iç dünyasındaki bilinmezliğe bağlı olduğunu, sandığımız kişiyle olduğumuz kişi arasındaki farkı, görünenle görünmeyen arasındaki uçurumun derinliğini iki insanın gözünden, iki bambaşka yorum ve üslupla anlatıyor. ”

Mutlu Aile Çöplüğü kitap özeti

Mutlu Aile Çöplüğü pdf oku

Mutlu Aile Çöplüğü Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu