Çocuk Kitapları

Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma Pdf indir

Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma kitabı 196 olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma isimli kitap 9786050947496 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma kitabını 15.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma pdf oku indir.

Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma pdf indir

SIKI DUR! Mühürler Sandığı serisinin dördüncü kitabı Gizli Görev: Roma ile kendini antik bir uygarlığın gizemli koridorlarında soluk soluğa bir maceranın içinde bulacaksın!
 
Başak, Alp ve Tülay (nam-ı diğer Olay!)  insanlığın kaderini değiştirecek Sümer mühürlerini toplamak için zamanda seyahat etmeye devam ediyorlar.
 
Mühürler Sandığı bu kez onları görkemli bir kültürel mirasın yükseldiği Antik Roma’ya götürüyor. Şehrin dev arenası Kolezyum’da gladyatör dövüşlerinin yapıldığı döneme şahit olan iki kardeş ve çılgın dostları Tülay, köle Spartaküs ile tanışıyorlar. Özgürlüğüne kavuşmak isteyen ünlü gladyatöre yardım ederken başlarına neler geliyor neler…

Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma kitap özeti

Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma pdf oku

Mühürler Sandığı / Gizli Görev: Roma Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu