Çocuk Kitapları

Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) Pdf indir

Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 480 sayfadan oluşan Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Melinda Metz tarafından kaleme alınan Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.2 x 19 cm ebatındadır. Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) kitabını 9786052325100 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) pdf oku indir.

Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) pdf indir

Anaokulundan beri aynı okula gidiyorlardı. Ama Mucitler Takımı’na katılana kadar o kadar çok ortak noktalarının olduğunu bilmiyorlardı. Yani bilime, teknolojiye ve yeni icatlara olan tutkularını…

Mucitler Takımı, Hubble Ortaokulu’nun sene başında faaliyet geçen Bilim Merkezi’nde araştırmalar ve çiçeği burnunda icatlar yapan öğrencilerin kendilerine verdiği isimdi.

Üç arkadaş, takımdaki diğer dostlarıyla robotlar üzerinde çalışırken, 3D yazıcıyla üç boyutlu şeyler üretirken kendilerini okulda geçen enteresan dolu hadiselerin içinde buldular. Suçlandılar, korktular, meraklandılar ve heyecanlandılar.

Ama bütün hadiseleri bir dedektif gibi çözmeyi de başardılar. Nasıl mı? Tabii ki zekâlarıyla ve birbirinden enteresan icatlarıyla…

Heyecan dozu yüksek, kafa çalıştırıcı, yürek hoplatıcı, sürükleyici olaylar, gizemler, keşifler bu seride…

Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) kitap özeti

Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) pdf oku

Mucitler Takımı Seti (4 Kitap) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu