Çocuk Kitapları

Mor Yunus’un Şarkısı Pdf indir

Mor Yunus’un Şarkısı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Mor Yunus’un Şarkısı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Melek Güngör tarafından kaleme alınan Mor Yunus’un Şarkısı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Mor Yunus’un Şarkısı kitabını 9789752117488 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mor Yunus’un Şarkısı pdf oku indir.

Mor Yunus’un Şarkısı pdf indir

Engelli olduğu için ailesinin aşırı itina gösterdiği Altuğ, bundan o kadar bunalmıştır ki, biraz özgürlük için arada birgizli kaçamaklar yapıp deniz kıyısına inmektedir. Böyle kaçamaklarından birinde sahilde kendisinden fazla farklı ve zorlu bir yaşam sürdüren ufak bir kızla –Sümüklü’yle– arkadaş olur. Bu da onu yaşamın değişik bir yüzü ile karşı karşıya geldirır.

Yaşadığı onca kötülüğe karşın mücadeleci ve gözü pek bir yapıya sahiptir bu kimsesiz kız. Sokaktaki yaşamla ve sokak çocuklarıyla başa çıkmaya çalışır bir başına. Altuğ, babaannesi ve mahallenin tatlı ayakkabı tamircisi Hüsamettin Amca; Sümüklü’ye bu hayat savaşında yardımcı olma çabasındadırlar. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Küçük kız çektiği zorluklara karşın çok gururludur.

Altuğ ve etrafındakiler Sümüklü’yü içine düştüğü çıkmazdan kurtarabilecek mi, bunu okuyup göreceğiz.
Melek Güngör, engelli bir çocuk ile sokak çocuğu olan ufak bir kızın olağanüstü arkadaşlıklarının anlatıldığı sıcak bir öyküyle okurlarıyla buluşuyor.

Mor Yunus’un Şarkısı kitap özeti

Mor Yunus’un Şarkısı pdf oku

Mor Yunus’un Şarkısı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu