Çocuk Kitapları

Mio, Benim Mio’m Pdf indir

Mio, Benim Mio’m pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mio, Benim Mio’m kitabı 184 olarak çıkarılmıştır. Astrid Lindgren tarafından kaleme alınan Mio, Benim Mio’m isimli kitap 9786052995204 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mio, Benim Mio’m kitabını 02.08.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mio, Benim Mio’m pdf oku indir.

Mio, Benim Mio’m pdf indir

Geçtiğimiz yıl 15 Ekim’de radyodaki kayıp çocuk ilanını dinleyeniniz oldu mu? Polise hiç bilgi gelmemişti. Kayıp çocuk Bo buhar olup uçmuştu adeta, nereye kaybolduğunu bilen yoktu. Bir tek ben biliyordum. Çünkü Bo benim.
 
Çocuk sevmeyen yaşlı bir çiftin evinde evlatlık olarak büyüyen dokuz yaşındaki Bo, her çocuğun ihtiyaç duyduğu küçücük şeylere özlem duymaktadır; sıcak bir yuva, sevgi dolu bir sarılma, en mühimsi de sevinç ve hüznünü paylaşabileceği gerçek bir aile.
 
Günün birinde ortadan kaybolan Bo, polisin tüm aramalarına karşın bulunamaz. O artık Uzak Ülke’nin prensi Mio’dur, oğlunu senelerdır arayan Kral babasına sonunda kavuşmuştur ve yaşamında ilk defa sevgi ve mutluluk dolu bir hayat sürmektedir. Lakin çok geçmeden her şeyin göründüğü gibi olmadığını öğrenir; Mio, Uzak Ülke’de binlerce senedir anlatılagelen kehanetteki çocuktur. Karanlık Ülke’de yaşayan taş kalpli Şövalye Kato’nun kötülüklerine engel olmak için en yakın dostu Jum-Jum ve güzeller güzeli atı Miramis’le tehlikeli bir yolculuğa atılmalıdır… 
 
Kötünün karşısında iyinin, ölümün karşısında yaşam savaşının anlatıldığı, sevginin ve ailenin gücüne dair bir Lindgren klasiği.

Mio, Benim Mio’m kitap özeti

Mio, Benim Mio’m pdf oku

Mio, Benim Mio’m Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu