Çocuk Kitapları

Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap Pdf indir

Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789756227732 sayfadan oluşan Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Christine Nöstlinger tarafından kaleme alınan Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap isimli kitap 01.02.2008 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap kitabını Christine Nöstlinger numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap pdf oku indir.

Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap pdf indir

Günlük yaşamda sık karşılaşılan hadiseleri çocukların gözünden anlatmadaki ustalığıyla tanınan, dünyanın en fazla okunan yazarlarından bol ödüllü Christine Nöstlinger, Mini Dizisi’ni okuma macerasıne yeni başlayan çocuklar için yazdı. Annesi, babası ve ağabeyi ile birlikte yaşayan Mini okula yeni başlamıştır.

Her çocuk gibi o da arada bir ağabeyiyle, arada bir dostlarıyla, arada bir ailesiyle anlaşmazlıklar yaşar. Yazarın psikolog kızı Christiane Nöstlinger’in renkli fotoğraflarıyle bezeli altı kitaplık dizi 1, 2 ve 3. sınıflar için ideal. Çocuklar, Mini’nin her macerasınde kendilerinden fazla şey bulacak ve eleştirel düşünme,
karar verme, yaratıcılık gibi temel becerilerini geliştirecekler.

Ailesinin evde hayvan beslemesine izin vermediği Mini, okul yolundaki bir evin penceresinde gördüğü kediyle ilgilenmeye başlar. Kedinin sahibi olan yaşlı kadın felç geçirip, yaşlılar yurdunda yaşaması gerekince, Mini kediyi eve götürmeyi aklına koyar. Ama annesine nasıl söyleyeceğini bilemez.

Aile – Sorumluluk – Hayvan Sevgisi – Yaşlılık – Hoşgörü – Özveri – Dayanışma.

Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap kitap özeti

Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap pdf oku

Mini ve Mırnav Kedi / 1.Kitap Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu