Çocuk Kitapları

Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 Pdf indir

Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Eda Bildek tarafından kaleme alınan Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 kitabını 9786059562454 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 pdf oku indir.

Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 pdf indir

YÜZLERCE ESERİ BULUNAN MİMARLARIN ŞAHI: MİMAR SİNAN
 
Selim, heyecanla sıranın kendisine gelmesini bekliyordu. Sonunda önündeki onca öğrenciden sonra içeri girdi. Dışarıda bahar havası hâkimdi. Tüm ailesinin kendisini avluda heyecanla beklediğini biliyordu. Dedesinin emeklerini, babasının hayallerini düşündü. Büyük gün gelip çatmıştı. Yetenek Avcısı’nın ekibi olarak başarmalıydılar. Selim ve dostları heyecanla ayrı ayrı jürinin karşısına geçmişlerdi. Her bir diğeride Mimar Sinan Akademisi’nin öğrencisi olmak için ter döküyorlardı.
Selim, bir araya getirdiği maketi jürinin önüne koyarak her birine tebessüm etti. Birazdan taşları konuşturan, mimarî yapıların ustası Sinan’ı ve eserlerini anlatacaktı. Sinan’ın çırağı olarak o da maketini konuşturacaktı. Lakin bu biçimde Mimar Sinan’ın öğrencisi olmayı başaracaktı.

Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 kitap özeti

Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 pdf oku

Mimar Sinan Ve Çırağı / Medeniyet Mimarlarımız 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu