Edebiyat Kitapları

Mieko ve Beşinci Hazine Pdf indir

Mieko ve Beşinci Hazine pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mieko ve Beşinci Hazine kitabı 100 olarak çıkarılmıştır. Eleanor Coerr tarafından kaleme alınan Mieko ve Beşinci Hazine isimli kitap 9786051880686 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mieko ve Beşinci Hazine kitabını 15.02.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mieko ve Beşinci Hazine pdf oku indir.

Mieko ve Beşinci Hazine pdf indir

1945 senesinde Japonya’nın Nagazaki şehrine atom bombası atıldığında, Mieko’nun kasabası harabeye döner. O ve ailesi hayatta kaldıkları için şanslıdır ama Mieko, elinden fazla kötü yara almıştır.
Onun gibi hat yapmayı çok seven bir kız için kâbustur bu… Artık yaralı eliyle fırçayı bile tutamamaktadır…

Öğretmeni, bir keresinde Mieko’ya ‘kalbindeki güzelliğin’ onun ‘beşinci hazinesi’ olduğunu söylemiştir.
Ve şimdi Mieko, bu hazineyi sonsuza dek kaybettiğini düşünmektedir. Ailesi Mieko’yu büyükannesiyle büyükbabasının yanına yollayınca, Mieko orada başka bir okula gitmek zorunda kalır. Arkadaşları eliyle alay edince, üzüntüsü bir kat daha artar ama cesaretini yitirmez. Mieko, zaman ve sabrın her şeyin ilacı olduğunu, hatta beşinci hazinesini yeniden bulmasını bile sağlayabileceğini yaşayarak öğrenecektir.

Mieko ve Beşinci Hazine kitap özeti

Mieko ve Beşinci Hazine pdf oku

Mieko ve Beşinci Hazine Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu