Çocuk Kitapları

Mezarlık Kitabı Pdf indir

Mezarlık Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mezarlık Kitabı kitabı 272 olarak çıkarılmıştır. Neil Gaiman tarafından kaleme alınan Mezarlık Kitabı isimli kitap 9786053750024 dilinde ve 3. Hm. Kağıt ebatındadır. Mezarlık Kitabı kitabını 20.06.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mezarlık Kitabı pdf oku indir.

Mezarlık Kitabı pdf indir

Bod hemen hemen normal bir çocuktu, hemen hemen. Eğer bir mezarlıkta yaşamıyor, bütün ailesi ve dostlarını ölüler oluşturmuyor, uzun ve sıkıcı derslerde matematikle tarih yerine gulyabani büyüleri ve fantastik yaratıkların dillerini öğrenmiyor olsaydı yani. Sonuçta, mezarlık onun eviydi, hayata gözlerini orada açmadıysa da yaşamı öğrendiği yerdi. Ama zaman hızla geçti ve mezarlıkla dışarıdaki dünya arasında bir seçim yapması gereken vakit gelip çattı. Üstelik peşinde hayli gerçek, canlı bir tehdit yer alıyordu.
 
“Bir çocuğu büyütmek için koca bir mezarlık gerekir. Bu kitapta en keyif aldığım şey, Bod’un kendi güzel ve harap mezarlığında ölü ve canlı dostlarıyla büyümesini görmekti. Mezarlık Kitabı, Neil Gaiman’ın bir başka enteresan ve harika eseri…” –Audrey Niffenegger

Mezarlık Kitabı kitap özeti

Mezarlık Kitabı pdf oku

Mezarlık Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu