Edebiyat Kitapları

Meyra Pdf indir

Meyra pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 628 sayfadan oluşan Meyra kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Meyra isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Meyra kitabını 9786050381108 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Meyra pdf oku indir.

Meyra pdf indir

“Son günlerde,” diye konuşmasını sürdürdü Meyra, “bir duygu her karanlık çöküşünde gelip yakama yapışıyor. Onu yenmek için bir şeyler yapmak zorunda hissediyorum kendimi. Bazı zaman korkum ve üzüntüm birbirine karışıyor. Sabrım, bütün korkularım, belirsizliklerim ve acılarım… Hepsi adeta bu duyguda bir araya gelmiş gibi. İşte o zaman aklıma sen geliyorsun, seni düşünüyorum. Özellikle de akşamın o ilk saatleri civarında…”
Meyra: Bir Bosna Hikâyesi, Avrupa’nın orta yerinde, bütün dünyanın gözlerinin önünde gerçekleşen 20. yüzyılın en büyük trajedisine, Bosnalı Müslümanların soykırımına odaklanıyor. 
Tamamen gerçeklere dayanan kişisel hikâyelerden, acılardan yola çıkan Sinan Akyüz, yalnızca siyasi meseleleri etkili bir biçimde ortaya koymakla kalmıyor, mikro düzeyde iki insan arasında –komşu, arkadaş, sevgili, akraba– oluşan duyguları da ustalıkla gözler önüne çıkarıyor. 

Meyra kitap özeti

Meyra pdf oku

Meyra Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu