Çocuk Kitapları

Merhaba! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı Pdf indir

Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Helena Bross Christel Ronns tarafından kaleme alınan Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı isimli kitap 9789752522190 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı kitabını 02.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı pdf oku indir.

Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı pdf indir

Sınıf 1b serisinde hem kız hem de erkek çocukların gündelik yaşamları boyunca karşılarına çıkan; zorbalık, dışlanma, taşınma, arkadaşlık ilişkileri, aile ilişkileri, kardeş kıskançlığı gibi evrensel konular sade bir dil ve rengârenk çizimlerle anlatılıyor.
 
Siri çok heyecanlı çünkü Amerika’da yaşayan kuzeni onu ziyarete geliyor. Kuzenini dostlarıyla tanıştırmak ve etrafı gezdirmek için sabırsızlanıyor, ama ufak bir sorunu var. Kuzeni yalnızca İngilizce konuşabiliyor.
 
Sizce insanlar aynı dili konuşmasalar bile anlaşabilirler mi?

Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı kitap özeti

Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı pdf oku

Herkese Merhabalar! Dilimizi Biliyor Musun? / 1B Sınıfı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu