Çocuk Kitapları

Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu Pdf indir

Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Frederick Marryat tarafından kaleme alınan Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu isimli kitap 9786254192333 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu kitabını 24.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu pdf oku indir.

Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu pdf indir

Gemide yolcu olarak yalnızca Reşit Bey ile ailesi yer alıyordu. Eşi, dört çocukları ve dadıları. Reşit Bey okumuş, kibar ve İstanbul’da mühim görevlerde bulunmuş bir İstanbul beyefendisiydi. Kısa bir süre önce emekli olmuş ve ailesi ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkmıştı. Pek çok ülkelere uğramışlardı. Şimdi de Londra’dan Avustralya’ya gidiyorlardı.
Bu ailenin kaderi bir gün yaşlı deniz kurdu Tom amca ile kesişti. Geminin kuvvetli bir fırtınada batma tehlikesiyle karşılaşmasından sonra aile ve Tom amcanın Mercan Adalarındaki macerası başlamış oldu. Adadaki yaşam arada bir güzeldi ama çoğunlukla da zordu. Acaba Reşit Bey’in ve yaşlı deniz kurdunun maceraları adada daha ne kadar sürecekti? Bir gün bu adadan kurtulabilecekler miydi?

Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu kitap özeti

Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu pdf oku

Mercan Adalarında Bir İstanbul Çocuğu Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu