Çocuk Kitapları

Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat Pdf indir

Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gülnihal Özkan tarafından kaleme alınan Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 29.7 cm ebatındadır. Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat kitabını 9786258023442 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat pdf oku indir.

Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat pdf indir

Meraklı Çocuklar 3-Bilim Sanat kitabında deney tüpleri, müzik aletleri ve renkli fırçalar eşliğinde doğru yanıtları bulmaya hazır mısın?
Okul öncesi eğitim zamanındaki çocukların temel becerilerini geliştirmeyi amacında olan “Meraklı Çocuklar” etkinlik seti, boyama, kodlama, örüntü ve daha birden fazla etkinlikle öğrenmeyi keyifli hale getirir. Problem çözme, ilişki kurma, analitik düşünmeyi destekler. Renkler ve şekiller yardımıyla dikkat ve algı becerilerini geliştirir.

Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat kitap özeti

Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat pdf oku

Meraklı Çocuklar 3 / Okul Öncesi Eğitim Seti Bilim Sanat Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu