Çocuk Kitapları

Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası Pdf indir

Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Safa Ak tarafından kaleme alınan Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası kitabını 9789752452244 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası pdf oku indir.

Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası pdf indir

KUTU KUTU PENSE ile başladığım oyun kariyerimde, bilgisayar oyunlarına kadar yükselmiştim. Taş devrinde yaşarken, uzay çağına geçen birinin yükselişi gibiydi durumum. Şimdi ise bu görkemli oyun kariyerimi bırakıp ders kitaplarının başında vakit geçirmek, sıkıcı yazılar ve sayılarla uğraşmak itiraf etmeliyim ki zor geliyordu.
Ama en sonunda bu zorluğu da aşacaktım. Bundan dolayı, lütfen hikâyemi sonunda kadar okuyunuz…
“Eşek hoşaftan ne anlar!” diye bir söz mevcuttur ya hani… Eşek hoşaftan, daha da mühimsi hoş laftan anlar mı dersiniz?
MELİH yaz tatilini geçirmek üzere köye, Turgut Dedesinin yanına gidiyor. Dedesinin yaptığı mis gibi üzüm hoşafı ve hem HOŞAFtan hem de HOŞ LAFtan anlayan tatlı sıpası FISTIK’la akıl almaz, acayip mi acayip bir maceraya atılıyor.
Melih ve Fıstık, kızıl gezegen Mars’ı kötü kalpli GASPER’in elinden kurtarıp ufak prens MAJİ’nin hastalığına şifa bulabilecek mi? Birdenbire yaşanan şu CANKUŞ’un sırrı da ne? Peki, Mars gezegeninin gerçek adı MELİH olabilir mi?
MELİH’İN BENZERSİZ EŞEĞİ, sizleri gülünç ve heyecan dolu bir maceraveyavet ediyor! 

Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası kitap özeti

Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası pdf oku

Melih ve Benzersiz Eşeği / Hoşaflı Mars Macerası Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu