Çocuk Kitapları

Mektup Arkadaşı Aranıyor Pdf indir

Mektup Arkadaşı Aranıyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 150 sayfadan oluşan Mektup Arkadaşı Aranıyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüsnan Şeker tarafından kaleme alınan Mektup Arkadaşı Aranıyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Mektup Arkadaşı Aranıyor kitabını 9789752119055 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mektup Arkadaşı Aranıyor pdf oku indir.

Mektup Arkadaşı Aranıyor pdf indir

Yaz dinlencesi, aileniz çalışıyor, evde yalnızsınız, sıkılıyorsunuz. Ne yaparsınız?
Ayşegül, gazetede okuduğu “Mektup Arkadaşı Aranıyor” ilanına mektup yazdı. Annesinin yatılı okuldayken yaşadığı heyecanı o da yaşamak istedi. Onun gibi postacının yolunu gözlemek, duygularını kâğıtla buluşturmak, yalnızlığını, sıkıntısını, mektup arkadaşıyla paylaşmak istedi.
Peki, “postacı şarkısını” okuduğunda çok mutlu olan postacı amcası, Ayşegül’ün yüzünü güldürecek mi? Yolunu gözlediği mektupları ona getirecek mi?
Ayşegül’ün mektup arkadaşı nasıl biri? Ona neler yazacak? Hangi sırrını anlatacak? Hangi şehirde yaşıyor, ailesi nasıl biri, hangi okula gidiyor?
Tüm bu soruların cevabı, halen okumadığınız bu kitabın içindeki mektuplarda gizli.
Mektup Arkadaşı Aranıyor, mektup yazmanın güzelliğini, bir zamanlar yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası olan postacılık mesleğini, arkadaşlığı, aile, paylaşım gibi kavramları özgün bir kurgu ve duru bir anlatımla bizlere tekrar anımsatıyor.

Mektup Arkadaşı Aranıyor kitap özeti

Mektup Arkadaşı Aranıyor pdf oku

Mektup Arkadaşı Aranıyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu