Çocuk Kitapları

Medusa’nın Gizemi Pdf indir

Medusa’nın Gizemi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 296 sayfadan oluşan Medusa’nın Gizemi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Medusa’nın Gizemi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Medusa’nın Gizemi kitabını 9789752429277 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Medusa’nın Gizemi pdf oku indir.

Medusa’nın Gizemi pdf indir

Yaşları oniki ila ondört arasında değişen altı zeki çocuğun bölüm bölüm kaleme aldığı Medusa’nın Gizemi, Türkiye’nin ilk çocuk yazar proje kitabıdır. Evet, bu romanı çocuk yazarlar neşretti fakat yetişkinlerin de keyifle okuyacağını bilmenizi istedik. Romanın konusuna gelince:
On üç yaşındaki iki kafadar Güneş ve Ege’nin hayatları, gizemli mektuplar almalarıyla bir anda değişir ve kendilerini bambaşka bir âlemde bulurlar. Bu mektuplar tıpkı bir bilmece gibidir ve bu iki zeki çocuk, bu bilmeceleri çözebilmek için İstanbul’un tarihî mekânlarında geçmişe doğru bir yolculuğa çıkarlar. Ama onları hiç de zannettikleri gibi bir dünya beklemiyordur…
Pek çok macera dolu anlar yaşayan Güneş ve Ege, yalnızca tarihte yolculuğa çıkmayacak, kendi geçmişlerine ait izlere de ulaşacaklardır.
Soluk soluğa okuyacağınız elinizdeki roman, beyin hücrelerinizi zorlayan olaylar silsilesinden meydana gelmektedir.

Medusa’nın Gizemi kitap özeti

Medusa’nın Gizemi pdf oku

Medusa’nın Gizemi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu