Edebiyat Kitapları

Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler Pdf indir

Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. W. W. Jacobs tarafından kaleme alınan Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler isimli kitap 9786258475593 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler kitabını 24.12.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler pdf oku indir.

Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler pdf indir

“‘Maymun Pençesi’, gücünü yas tutan bir ailenin kederinden alan yürek parçalayıcı bir hikâye anlatır ve en sevdiğim korku öykülerinden biridir.” –Nathan Ballingrud
 
“Maymun Pençesi” öyküsüyle Stephen King ve Ray Bradbury gibi usta yazarları, The X-Files, The Twilight Zone, Buffy the Vampire Slayer gibi popüler kültür eserlerini etkileyen Jacobs, korku edebiyatının mihenk taşlarından biri. Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler ise korkunun psikolojik tarafına eğilmesiyle dikkat çeken yazarın, dehşeti doğrudan göstermekten ziyade ürkünçlük ve ürperti odaklı üslubunu yansıttığı öykülerden oluşan bir derleme.
 
Bu kitapta, dilekleri korkunç bir biçimde yerine getiren büyülü bir maymun pençesini, kardeşlere musallat olan bir hayaleti, kimsenin kalmaya cesaret edemediği bir evde geçirilen bir geceyi, çalıntı bir elmasın yol açtığu korkunç ölümleri, hortlaklara inanıp inanmamak arasında gidip gelenlerin başlarına gelen tekinsiz hadiseleri, dehşet verici bir sırrın gizlendiği bir kuyuyu anlatan, akıl ile batıl arasında gezinen öyküler bulacaksınız.
 
Ne dilediğine dikkat et!

Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler kitap özeti

Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler pdf oku

Maymun Pençesi ve Diğer Öyküler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu