Çocuk Kitapları

Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi Pdf indir

Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi kitabı 144 olarak çıkarılmıştır. Mavisel Yener tarafından kaleme alınan Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi isimli kitap 9786052031278 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi kitabını 01.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi pdf oku indir.

Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi pdf indir

Kim? Neden? Ne zaman? Nasıl? Nerede?

Öykü okumayı sever misin? Yanıtın “evet”se bu kitap çok işine yarayacak. Tabii “hayır” dersen de çok işine yarayacak…

Barış, ödüllü bir kısa film yarışmasına katılmayı düşünüyor. Lakin yarışma için yazacağı film öyküsüyle alakalı aklına herhangi bir fikir gelmiyor. Esin perisi izinli galiba. Peki, ona yardım eli uzatmaya ne dersin?

Acaba Barış kısa film öyküsünü ne ile ilgili yazsa? Öykü nerede geçse, karakterleri kimler olsa? Tabii bir de öyküyü kimin ağzından anlatacağı ayrıntısı var. Kâğıda kaleme sarılmadan önce biraz gözlem yapmak şart oldu. Yoksa Barış gibi senin de mi kafan sorularla doldu?

Telaşa gerek yok. Eğer Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi  kitabın yanındaysa Barış’a yardım etmen ve sorulara yanıt bulman kolay bir şekilde. O zaman ver elini öykü kulübü, koşar adım yarışma ödülü!

Mavisel Yener’in genç okurları kendi öykülerini yazmaya heveslendirmek, öykü yazma yolunda onlara kılavuzluk etmek üzere bir araya getirdiği bu benzersiz atölye kitabı, gerek kurgusu gerekse içinde bulunan etkinlik çeşitliliğiyle olağanüstü bir çalışma. Her şeyin düşlemekle başlayacağını dile getiren Yener, çiçeği burnunda öykü yazarlarını, gizemli okul kedisi Marul’un maceralarını okurken bunun yanı sıra kendi öykülerini yaratma macerasıne dahil ediyor.
 
Mavisel Yener, Barış, Marul ve dostlarıyla keyifli bir öykü macerasıne katılmadan önce; karnınızın tok, kaleminizin, kâğıdınızın tamamlandığından ve Resfebe oyununun kaidelerinı öğrendiğinizden emin olun.

O halde Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi’ne hoş geldiniz!

Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi kitap özeti

Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi pdf oku

Mavisel Yener ile Öykü Atölyesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu