Çocuk Kitapları

Mavi Zamanlar (Ciltli) Pdf indir

Mavi Zamanlar (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 240 sayfadan oluşan Mavi Zamanlar (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Mavisel Yener tarafından kaleme alınan Mavi Zamanlar (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Mavi Zamanlar (Ciltli) kitabını 9786059604437 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Zamanlar (Ciltli) pdf oku indir.

Mavi Zamanlar (Ciltli) pdf indir

Mavisel Yener, son 10 yılın çocuk edebiyatına damgasını vuran Mavi Zamanlarisimli romanında Allianoi Antik Kenti’nin sessiz çığlığı oluyor.
Katıldığı bir yarışmada dereceye giren Birce, Allianoi Arkeolojik Kazı Alanı’nda bir haftalık tatil kazanıyor. Bu tatilde Birce ve dostları Allianoi Antik Kenti’nin izini keşfediyor. Lakin bu keşif, bununla birlikte birden fazla tehlikeyi getiriyor. Çünkü eski çağlardan kalan bu antik şehirde bulunan bir kristal, dünyanın su dengelerinin dört merkezinden biri olarak bilinmekte. Mısır devleti için çalışan casuslar bu dengeleri değiştirmek için hiç vakit kaybetmeden harekete geçiyor. Ellerinden bırakamadıkları Gizli Geçitleri Bulmanın Yolları isimli kitabın verdiği ipuçlarıyla şifreleri sıra sıra çözen Birce ve dostlarını unutamayacakları bir son bekliyor. 

Mavisel Yener’in 2013 Tudem Edebiyat Birincilik Ödüllü bu heyecan dolu macerası, nefis anlatımı ve sürükleyici kurgusuyla çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken gerçek bir klasik.

“Geçmişten günümüze var olan değerlere sahip çıkışın bir öyküsü var bu kitapta. Mavi Zamanlar, Allianoi’nin sessiz çığlığı!” Cumhuriyet Kitap

Mavi Zamanlar (Ciltli) kitap özeti

Mavi Zamanlar (Ciltli) pdf oku

Mavi Zamanlar (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu