Çocuk Kitapları

Mavi Kulübe Pdf indir

Mavi Kulübe pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mavi Kulübe kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Susan Kreller tarafından kaleme alınan Mavi Kulübe isimli kitap 9786056969126 dilinde ve 14.5 x 21 cm ebatındadır. Mavi Kulübe kitabını 01.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Kulübe pdf oku indir.

Mavi Kulübe pdf indir

Julia ve Max’ta enteresan bir şeyler var. En azından on üç yaşındaki Maja, karşı karşıya geldikları ilk andan ibu yana bu hisse kapılıyor. Derken rastlantıyla Julia’nın bedenindeki çürükleri fark ediyor. Bunlar çocuklara has mor lekeler mi? Maja günün birinde, iki kardeşin yaşadığı evin penceresinden içeri baktığında, onlara yardım etmek gerektiğine emin oluyor. Ama nasıl? Üç maymunu oynayan yetişkinler Maja’ya kulaklarını tıkayınca, genç kız sonuçlarını hesaplayamadığı çılgın bir plan yapıyor. Çünkü arada bir hata yapmak hiçbir şey yapmamaktan daha iyidir!
Başını çevirme, gözünü kaçırma, harekete geç! Susan Kreller’in sarsıcı gençlik romanı Mavi Kulübe çocukların aile içinde ve dışarıda dolaylı veya dolaysız olarak maruz kaldıkları şiddete karşı net bir tutum alıyor. Konuya ustalıkla ulaşan yazar, çocuklara karşı şiddetin iki yüzünü de görünür kılıyor. Bir yanda şişmanlığı sebebiyle akran zorbalığına uğrayan Max var, öte yanda aslında çocukları koruması gereken yetişkinlerin uyguladıkları şiddet… Görmezden gelenlerin suça ortak olduğunu işleyen yazar, olaylara Maja’nın perspektifinden yaklaşıyor ve hata yapma pahasına harekete geçmeyi seçen bir gencin kişiyinda umudun önemini vurguluyor.

Mavi Kulübe kitap özeti

Mavi Kulübe pdf oku

Mavi Kulübe Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu