Akademik Kitaplar

Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi Pdf indir

Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nesin Yayınları aracılığıyla çıkarılan Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi Kitabı 250 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi kitabı 16.00×13.50 cm‘dir. Haziran 2012 nolu ISBN numarasına sahip Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi kitabının yazarı Ali NesinMatematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi Kitabı Pdf indir

Çoğu aydın içinde matematiği bilmemek, matematikten anlamamak hemen hemen bir övünç kaynağıdır. Bilimlerin en soyutu olan matematiğe karşı takınılan bu tavrın kökeni neye dayanıyor? Ali Nesin bir ilkokul öğrencisinin bile anlayabileceği, öte yandan profesyonel bir matematikçinin de ilgi duyabileceği, akıcı bir dille yazılmış, kişiyi düşündüren ve matematiksel araştırmaya özendiren Matematik ve Sonsuz’da, toplumda yerleşmiş olan bu anlayışı ele alarak, soruna yanıtlar arıyor. Eğitim sistemimizin ezberciliğe mahkum olduğunu, bundan dolayı ezbere dayanan bir matematik dersinde öğretilenin gerçek matematik olmadığını öne süren yazar bu kitabında, oyunlar, geometri, sayılar, olasılık, sonsuzluk, kaos gibi çeşitli konuları konu alıyor. Matematiği seven ve sevmeyen, bilen ve bilmeyen her kesimden okurun zevkle okuyacağı, birbirinden bağımsız otuz dört yazıdan bir araya gelen eser, yanıtı bilinmeyen soruları da içeriyor.

Etiketler: Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi Pdf oku , Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi Pdf kitap indir, Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi pdf oku ücretsiz, Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi kitap indir ücretsiz, Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi pdf indir yandex, Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi pdf oku özet, Matematik ve Sonsuz Ali Nesin Nesin Yayınevi kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu