Çocuk Kitapları

Matematik Oyunları -4 Pdf indir

Matematik Oyunları -4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 1. Hm. Kağıt sayfadan oluşan Matematik Oyunları -4 kitabı 22 x 27 cm olarak çıkarılmıştır. Didem Rahvancı tarafından kaleme alınan Matematik Oyunları -4 isimli kitap Karton Kapak dilinde ve ebatındadır. Matematik Oyunları -4 kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Matematik Oyunları -4 pdf oku indir.

Matematik Oyunları -4 pdf indir

Çocukların matematiğe olan kabiliyetlerini artırmanın en iyi yolu, onlara basit problemler çözdürmektir. Çocuklara bu hususta yardımcı olarak, daha yaratıcı ve kıvrak bir zekaya sahip olmalarını sağlayabiliriz.
“Matematik Oyunları” kitapları, uzman kişiler ve işinde uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış ve onaylanmıştır. İçinde bulunan aktiviteler, eğitim programlarına uygundur. Bütün matematik oyunları ve alıştırmalar, çocukların eğlenirken öğrenmelerine, kabiliyetlerini geliştirmelerine, problem çözmelerine yol gösterecek niteliktedir. Çocuklar bu yolla hem el becerilerini geliştirecekler, hem de sıralama, gruplama, tahmin gibi basit terimlerle matematiğe ilk adımlarını atacaklar.

 

Matematik Oyunları -4 kitap özeti

Matematik Oyunları -4 pdf oku

Matematik Oyunları -4 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu