Çocuk Kitapları

Masal Yolu Pdf indir

Masal Yolu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Masal Yolu kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Kate Baker tarafından kaleme alınan Masal Yolu isimli kitap 9786059781640 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Masal Yolu kitabını 21.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Masal Yolu pdf oku indir.

Masal Yolu pdf indir

Masal Yolu şuana dek okuduklarınızdan çok değişik bir kitap, çünkü bu masalda kiminle tanışacağınıza, nereye gideceğinize ve ne yapacağınıza siz karar veriyorsunuz. Masalımız okurun bir baş karakter seçmesiyle başlıyor. Prenses, astronot ve ahtapot gibi farklı karakterler arasından seçilen kahraman uzun ve maceralarla dolu bir yola çıkıyor. Kitapta kısa yönlendirmelerle okura masalın gidişatı hususunda ipuçları veriliyor. Çocuklar masaldaki boşlukları doldurarak kendi maceralarını oluşturuyorlar. Bunun yanı sıra sayfaların kenarında okura yöneltilen “Hangisini seçtin?” ve “Nasıl görünüyor?” gibi kısa sorular da çocukların masallarını detaylandırmalarına faydalı oluyor. 

Okur bu kitapta farklı yollardan gitmeyi seçerek defalarca yeni bir masal anlatabiliyor; öyle ki kitaptaki alternatif karakterler, mekânlar ve nesnelerle 3 milyardan fazla masal üretilebiliyor. Ödüllü çizer Madalena Matoso’nun sıradışı çizimleriyle süslenmiş bu kitap her yaştan çocuğa, bir oyun oynar gibi kendi hikâyesini anlatma fırsatı sunuyor.

Masal Yolu kitap özeti

Masal Yolu pdf oku

Masal Yolu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu