Çocuk Kitapları

Mary Poppins Geri Dönüyor Pdf indir

Mary Poppins Geri Dönüyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mary Poppins Geri Dönüyor kitabı 216 olarak çıkarılmıştır. P. L. Travers tarafından kaleme alınan Mary Poppins Geri Dönüyor isimli kitap 9786054435098 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mary Poppins Geri Dönüyor kitabını 12.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mary Poppins Geri Dönüyor pdf oku indir.

Mary Poppins Geri Dönüyor pdf indir

Hapsettiği tarla kuşunun kafesine hapsolan sevimsiz bir bakıcı kadın… Tepetaklak dururken yenen kek dilimleri… Aileye yeni katılan ve kuşlarla konuşan kardeş… Güneşin yönettiği ve yıldızların gösteri yaptığı sirk… Herkesin uçan balonlarla havada uçuşu…
Evet Mary Poppins döndü Yani Jane Michael ikizler ve Bank Ailesi için yeni maceralar tüm hızıyla tam şemsiye devam ediyor Ve siz de davetlisiniz

“‘Bu o diyerek bir zafer çığlığı attı Jane. Michael ‘Biliyordum diye haykırdı ipi tutan elleri heyecandan titriyordu. Son kalan ip de sapa dolanırken tanıdıkları şekil ıhlamur ağaçlarının ortasına sürüklendi ve yavaşça çimlerin üzerine indi. Michael ve Jane aynı anda fırladılar. ‘Mary Poppins Mary Poppins diye bağırarak üstüne atladılar. ‘Döneceğini biliyorduk. ‘Au revoir diye bitirdiğin mektuptan anlamıştık.

İşte geri döndü. Verdiği sözü tuttu. Önceki kitapta ‘Görüşmek üzere denilmesi doğruymuş. Kiraz Ağacı Sokağı 17 numaralı ev yine eski günlerine dönüyor ve Mary Poppinsin maceraları devam ediyor Sevgili çocuklar Jane Michael ve Mary Poppins ile birlikte hayal edemeyeceğiniz güzellikte yerlere gitmeye ne dersiniz İçi sürprizlerle dolu çantasından bakalım bu kitapta neler çıkacak Bu kitabı da önceki kitap gibi nefes nefese okuyacak elinizden düşüremeyeceksiniz. Kitabın sonunda yine gidecek Mary Poppins ama sakın korkmayın bu kitaptaki gibi beklenmedik bir anda yine geri döneceğine eminim çünkü o her zaman verdiği sözü tutar.”

Mary Poppins Geri Dönüyor kitap özeti

Mary Poppins Geri Dönüyor pdf oku

Mary Poppins Geri Dönüyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu