Çocuk Kitapları

Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) Pdf indir

Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Chris Andrew tarafından kaleme alınan Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) isimli kitap 9786053339212 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) kitabını 19.07.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) pdf oku indir.

Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) pdf indir

Matematiğini Spider-Man’le daha da ilerletmeye ne dersin?
Çünkü çocuklar en iyi eğlenirken öğrenirler ve şimdi Spider-Man’le eğlenmenin tam zamanı!
 
Matematik harikadır! Sayıları öğrendiğinde, onu birden fazla keyifli biçimde kullanabilirsin. Peter ufak bir çocukken, May Yengesi ona matematikle alakalı birden fazla öğretti ve şimdi Spider-Man olarak, kötüleri yakalamak için onları her zaman kullanıyor!
                                               
Marvel’dan Spider Man Matematik Alıştırmaları, düzey 1’deki Matematik için müfredatı desteklemek maksadıyla tasarlandı. Bu kitap, çocukların okulda geliştirdikleri sayma, sayıları tanıma ve basit toplama ile çıkartma becerilerini, sorunsuz bir ev ortamında alıştırma yapmaları ve sizin desteğinizle öğrendiklerini pekiştirmelerine olanak sağlar. İnteraktif çıkartmalar, oyunlar ve aktivitelerle, matematiğe dair yeni şeyler öğrenirken, en sevdikleri süper kahraman da onlara eşlik edecek.

Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) kitap özeti

Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) pdf oku

Marvel Spider- Man Matematik Alıştırmaları (6-7 Yaş) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu