Çocuk Kitapları

Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Eloise Lownsbery tarafından kaleme alınan Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254076558 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Cenova Venedik savaşı sonrası tutuklanan Marco Polo, Cenova hapishanesinde hücre arkadaşı hikâyeci Rusticiano, Marco´nun anlattıklarına inandı ve bir gün ona:

“Varsın kimse maceralarına inanmasın, ne çıkar? Gözlerinle görüp, kulaklarınla işittiğin mucizeleri, seyahatinin başlangıcından ibu yana başlayarak sırayla anlatırsan, ben de olduğu gibi yazarım. O zaman bak göreceksin, hikâyelerine herkes nasıl inanacak,” dedi.

Marco, başından geçen maceraları hapishanede düşünüp anlatırken tam bir yıl geçti. Arkadaşı temiz parşömen kâğıtlarına hikâyeleri tüy kalemle yazıyordu. Hepsi tamamlanınca kâğıtları ortalarından dikerek birbirine tutturdular, parşömen kapaklar ilâve edip üstüne “MARCO POLO´NUN KİTABI” adını yazdılar.

Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Marco Polo Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu