Tarih Kitapları

Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler Pdf indir

Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Özel tarafından kaleme alınan Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 23 cm ebatındadır. Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler kitabını 9786257312806 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler pdf oku indir.

Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler pdf indir

Makul yöneticiler, tarihte geçmişi değil geleceği ararlar. Şirket yahut devlet, başarılı örgütler ilk kez rakiplerini değil, kendilerini yenmeye çalışırlar. Bunun için mutlaka bir “disiplin kültürü” geliştirirler. Hesiod’dan İbn Haldun’a, Hammurabi’den Honda’ya, Tolstoy’dan Schumacher’e kadar sayısız filozof, yönetici ve bilge, bu temel gerçeği dillendirdi.
Kitapta bunların bunun yanında Simyacı’dan Ütopya’ya, Kutadgu Bilig’den Bhagavad Gita’ya, Oğuznâme’den Gülistan ve Bostan’a kadar bir çok hikmet kaynağından zaman üstü yönetim ilkeleri bulacaksınız.  

Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler kitap özeti

Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler pdf oku

Makul Yönetici 2: Tarihten Alınan Dersler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu