Çocuk Kitapları

Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici Pdf indir

Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786050938463 sayfadan oluşan Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Rick Riordan tarafından kaleme alınan Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici isimli kitap Magnus Chase and the Gods of Asgard dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici kitabını 13.02.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici pdf oku indir.

Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici pdf indir

İskandinav tanrılarından Frey ’in oğlu, cesur savaşçı Magnus Chase ’in nefes kesen macerası devam ediyor !
 
THOR ’UN ÇEKİCİ kaybolmuştu. Şimşek tanrısı silahını ,yani Dokuz Dünya’ dak i en kudretli nesneyi nereye koyduğunu hep unuturdu .
Lakin bu kez Thor’un çekici kaybolmakla kalmamış , bunun yanı sıra düşmanın elin de geçmişti . Magnus Chase ve dostları çekici bir an önce bulamazlarsa , ölümlülerin yaşadığı dünyalar  devlerin  istilasına karşı savunmasız kalacaktı . Böylelikle Ragnarok ’un başlaması da kaçınılmaz hale gelecekti.
 
Bunlar yetmezmiş gibi ,çekici geri almak için düşmanla pazarlık edebilecek tek kişi, tanrıların baş düşmanı Loki’ydi . Loki’yle böyle bir anlaşma yapmanın bedeliyse çok ama çok ağırdı…

Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici kitap özeti

Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici pdf oku

Magnus Chase ve Asgard Tanrıları – Thor’un Çekici Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu